Букет ветерану – у саду Шевченка виставка квітів

“Букет ветерану” розквітає просто у саду Шевченка. Виставка із такою назвою зібрала на своїх стендах рослини зі всієї України. Від кактусів, орхідей та троянд до фіалок, вербени та саджанців. Найцікавіше, обіцяють організатори, заплановано на День Перемоги, квіткарі готують для ветеранів сюрприз.

 

Від екзотики до кімнатних вазонів. На виставці-ярмарці “Букет для ветерана” представлені різноманітні рослини на найвибагливішого поціновувача квітів. Найпопулярнішими, як завжди залишаються добре знайомі петунії.

Людмила Губарева, квітникар

Есть петуньи чисто кустовые, есть махровые, есть ампельные петуньи. Как видите они представленые. Красивые бегоньи тоже могут расти как на даче, на открытом грунте, так и в домашних условиях.

Фіалки, бегонії, кактуси, троянди. На виставці презентують не тільки квіти вирощені на українській землі, а й рослини з Голландії.

Валентина Євтушенко, менеджер

Здесь у нас и петунья, колектунья и вербена, очень много разновидностей бегоньи красивущей. Вобщем, что называется на любой. Очень много диковинок.

Назва виставки – “Букет для ветерана” не випадкова. Учасники експозиції спільними зусиллями готують для харківських ветеранів подарунки. Над трьома тисячами букетів із гвоздики вже працюють флористи. Найголовніший елемент георгіївська стрічка. Вже через кілька днів їх отримає кожен ветеран Харкова.

Людмила Охріменко, заст. нач. відділу управління споживчого ринку Харківської міської ради

Звісно, що основне дійство буде відбуватися 9-го травня. Тому, що учасниками виставки за власні кошти придбали, замовили спеціальні букети для ветеранів, які будуть 9- го травня на центральній алеї.

Леся Кочержук