Будинок, де жила Людмила Гурченко, відремонтували

У будинку по пров. Кравцова, 7, де колись жила легендарна актриса, почесний громадянин міста Харкова Людмила Гурченко, закінчуються ремонт, –  повідомив сьогодні, 6 листопада, директор департаменту житлового господарства Роман Нехорошков.

За його словами, будівля була в жалюгідному стані, її покрівля протікала, а фасад був зруйнований.

«Коли в 2011 році Людмила Гурченко померла, багато людей підходили до цього будинку, щоб віддати данину поваги великій харків’янці і великій актрисі. Ми розуміли, що потрібно зайнятися цим будинком, але, на жаль, не все відразу вийшло. А цього року, враховуючи, що 12 листопада Людмилі Марківні виповнилося б 80 років, було прийнято рішення привести до ладу покрівлю та фасад будинку. До речі, колірна гамма цього фасаду дуже схожа на фасад того будинку, де жила Гурченко в Трьохпрудному провулку в старій частині Москви. Ми спеціально не підбирали кольори, але вийшов такий цікавий збіг. У цілому ж, до 12 листопада тут буде все готово», – сказав Нехорошков.

Вын також розповыв, що наступного року планується привести до ладу під’їзд, а також поліпшити технічні характеристики всього будинку.