Будинки після пожеж у центрі Харкова майже відновили

Роботи з відновлення покрівель будинків у центрі міста, де цього року сталися пожежі, майже завершені, – інформує сайт мерії.

Завершено ремонт будинків по вул. Чернишевській, 84, у пров. Дизайнерському (раніше – пров. Артема), 3, по вул. Ярослава Мудрого (вул. Петровського), 37-39. Закінчують відновлювати покрівлі будинків на вул. Мироносицькій, 57 і вул. Каразіна, 17.

Як повідомив сьогодні, 1 грудня, головний інженер КП «Харківське ремонтно-будівельне підприємство» Олександр Бондаренко, в будинку по вул. Мироносицькій кроквяна система вже готова, робочі завершують укладання покрівлі, а в будинку на вул. Каразіна роботи ще тривають.

За словами головного інженера, до ремонту останнього будинку приступили на наступний день після пожежі. Покрівля там вигоріла повністю, тому бригада зайнялася її будівництвом. За допомогою крана робочим подавали необхідні конструкції, і дах вже практично готова.

«Вигоріла вся кроквяна система, і потрібно було робити все по новій. Тут працює найкраща бригада, люди роблять все акуратно. Будинок старий, покрівлю покриють оцинкованим профнастіломі, все буде зроблено на століття», – запевнив Олександр Бондаренко.

Нагадаємо, що цього року в Київському районі в кількох будинках сталися пожежі, в результаті яких в будинках згоріли старі дерев’яні перекриття і покрівлі.