Будівництво нових шкіл у планах обласної влади(відео)

kharkivoda.gov.ua

Будівництво нових шкіл та додаткових корпусів. Такі плани обласних владників щодо освітянської галузі. Вдалим прикладом ефективного використання бюджетних грошей та ініціативи на районному рівні, губернатор Харківщини Михайло Добкін назвав школу у Краснограді. За рік тут встигли звести новий корпус, зробити ремонт у вже діючих, побудувати спортивний манданчик.

 

Оновлена, охайна та комфортна – такою найстарішу школу Краснограду побачили її учні та педагоги у новому навчальному році. Серед основних переваг реконструкції – більша кількість класів після зведення нового корпусу школи.

Геннадій Безбородов, директор школи №1 (Красноград)

На сегодняшний день наша школа насчитывает 553 ученика. И мы теперь занимаемся в одну смену. То есть, пристройка помогла нам избавиться от двух смен и мы стали заниматься в одну. Родители, учителя, ученики все очень довольны.

Найбільше радіє приємним змінам красноградська дітвора. У них тепер і нова спортивна зала в школі є, і на вулиці майданчик для ігор полагодили. Додалось в школі і суто побутових зручностей – санвузли тепер всередині приміщення. А незабаром у школі розпочнуть зведення їдальні.

Владислав, школяр

Удобнее. Новые столы, стульчики, доски новые, спортзал хороший, мячиков много новых. Зеленое поле отремонтировали. Лучше в футбол играть. Сегодня и физкультура была.

Юлія, школярка

В школах стало намного просторней, уютней, в новых классах приятней заниматься. Учителям тоже лучше, приятней атмосфера.

Красноградським школярам обласні очільники подарували набір художньої літератури. За словами губернатора Михайла Добкіна, такі набори книг поповнять бібліотеки кожної школи Харківщини. Губернатор повідомив, розбудова мережі шкіл – у пріоритетах соціальних перетворень в області. В наступному році планується звершення будівництва цілого освітнього комплексу в селі Коробочкіно, що у Дворічанському районі. А ще цьогоріч з руїн, після підтоплення відновлять школу у селі Криштопівка Близнюківського району.

Михайло Добкін, голова ХОДА

Много планов, много задумок. Система образования требует больших вложений. И по тем планам, которые мы выстроили, и на этот год, и на следующий. У нас будет целый ряд, у нас будет целый ряд объектов такого уровня.

Триватиме і поліпшення побуту в сільських школах. Зараз у шести десятках шкіл області санвузли розташовані на вулиці. Аби обладнати їх всередині приміщення необхідно дванадцять мільйонів гривень. Обласна влада пропонує, аби на загальнодержавному рівні цю суму в наступному році включили до програми соціально-еномічного розвитку.

 

Єлизавета Дергачова

httpv://youtu.be/cpLGAklVZ5M