Борщ, Uber та архітектура – учасникам кубку Європи з бадмінтону сподобався Харків

Етап Кубка Європи з бадмінтону «FZ FORZA Харків Інтернешнл 2017» триває 3-й день поспіль у Палаці спорту «Локомотив» у Харкові. Графік змагань напружений, проте спортсмени з інших країн встигли познайомитися з нашим містом. Враженнями поділились з кореспондетом новин “Сьогодення” Іриною Клименко.

тенис5
Найбільше Харків вразив спортсменів з Індії. Їм сподобались чисті вулиці, архітектура і доброта українського народу. «Харків – дуже гарне місто, це Європа. Тут так багато ресторанів, магазинів. Дуже подобається погода. А люди у вас дуже милі, гостинні і ще…  високі, в Індії – все маленького росту », – розповіла 15-річна Ешіта Раджу.

тенис1
Красу харків’ян відзначає і 14-річна Рухи Раджу. Спортсменка тренується і живе в Індії, але народилась в Америці, тому і виступає за цю країну. «У вас дуже гарні люди, доглянуті, модно одягаються», – каже американська бадмінтоністка. Індійські спортсмени-чоловіки відзначили красу українських дівчат.

21-річний гонконзький бадмінтоніст Чеук Ю Лі приїхав на турнір один, тому вивчити пам’ятки міста ще не встиг. Фаворит чемпіонату встиг переконатись у доброзичливості і чуйності харків’ян. Тренер української збірної з бадмінтону пригостив Чеук Ю Лі смачним тістечком. «Мені дуже сподобався кекс з джемом, це так смачно, в Гонконзі кекси – порожні, без джему».

тенис6

Для данця Йоахіма Персона – це вже не 1-й візит до Харкова. Але саме в цьому році наше місто приємно здивував титулованого спортсмена. «У вас є Uber – це дуже круто, в Данії такого немає. Ще я спробував український борщ, він дуже смачний. Порадувала і відмінна погода. У Данії постійно йдуть дощі ».
А ось його напарниця Емілі Юль в Харкові вперше. «Мені сподобалися види з готелю Kharkiv Palace, у вас така гарна площа, цікава архітектура».