Богатирське здоровя та сильний дух

Двадцять два юнаки з Харківщини відправляються служити до президентського полку.

Відмінне фізичне та психічне здоровя, зріст не менше ніж сто вісімдесят сантиметрів та жодних татуювань. За цими критеріями до президентського полку обирають кращих з кращих. Двадцять два харківських юнаки будуть опановувати військову науку в цьому елітному підрозділі. В облвійськкоматі запевняють-харківщина у лідерах за кількістю майбутніх вояків для президентського полку.

Юрій Калгушкін, заступник військового комісара області

Враховуючи наші традиції, те, що Харківщина поставляє найкращих призовників до президентського полку, ця цифра в нас завжди 22-25, до 30 чоловік.

Кандидат до президентського полку Гергій з дитинства мріяв про карєру військового. Служба в елітних військах – перший крок до здійснення мрії. Хлопець переконаний – не пасти задніх у президенському полку допоможе сила духу.

Георгій Квіціані, призовник

Уверенность в себе, целеустремленность. Я думаю, это мне поможет. Дух есть, как говориться.

Поки майбутні вояки подумки прміряють форму, їхні близькі бажають хлопцям гарної служби. Дівчина Гергія Аліна свого обранця відпускає до армії з легким серцем. Мовляв, такі випробування загартовують почуття.

Аліна Данчук, дівчина Георгія

Я думаю, через это надо пройти, если планировать дальнейшую жизнь. Раньше жены по 25 лет ждали, и нормально себя чувствовали. Думаю, один год мы справимся.

Для солдатів елітного підрозділу-спецраціон і кращі, аніж в інших солдат, умови побуту. Натомість і фізичні навантаження неабиякі -розповідає представник президентського полку Олексій Чалий. Стройовій підготовці – особлива увага. Буває , крок вчать карбувати шість годин на день. Серед переваг – можливість на власні очі побачити перших осіб країни.

Олексій Чалий, представник полку Президента України

Они обеспечивают мероприятия государственного уровня в администрации президента, в аеропорту Борисполь встречают иностранные делегации.

По закінченні служби хлопці матимуть пільги при працевлаштуванні до силових структур та при вступі до військових вишів.

Анстасія Горєлкіна.