“Близьке” від Володимира Оглобліна у виставковому залі “Бузка”

Виставка присвячена дню журналіста відкрилась у галереї “Бузок” -“Намагайтеся побачити світ – він прекрасніший аніж будь-яка мрія”. Автор фоторобіт Володимир Оглоблін каже, що назва виставки – це принцип за яким він створює свої творіння – яскраві пейзажі, які у різні пори року відображають всю красу природи Харківщини.

Оглоблин

 

Фотовиставка із лаконічною назвою “Близьке” від Володимира Оглобліна відкрилася у Харкові. За час своєї діяльності відомий фотограф зробив сотні світлин, багато подорожував, в тому числі і на Далекий Схід. Та за словами автора, на рідній Харківщині не менше цікаво, ніж у відрядженнях, проте люди за своїми турботами часто не помічають цієї краси.

Володимир Оглоблін,  автор фотовиставки

Эта выставка как локоть. Всё близко, все катаются по Харьковщине, но не всем удаётся иногда посмотреть по сторонам, посмотреть на красивое небо, на удивительное состояние. И вот решили показать то самое близкое, поэтому и выставка называется “Близкое”.

Ганна, відвідувачка виставки

Выставка меня не то что впечатлила. Такие многогранные работы и такая цветовая гамма, например, я была на многих выставках, но таких я ещё не видела. На столько завораживающе, я думала, если честно, что это за границей, а оказалось, что это всё в окрестностях Харькова.

Увазі глядачів представлена лише невелика частина робіт Володимира Оглобліна. Ті 50 фотографій, на яких можна побачити Харківщину у різні пори року, обрані не випадково. Переважно це роботи у теплих, м’яких тонах.

Володимир Оглоблін,  автор фотовиставки

В Украине сейчас достаточно сложное время, но мне не хотелось бы, что б люди жили не только одной драмой, иначе весь мир просто сойдёт с ума. Я для себя решил, что нужно обязательно разряжать это состояние. И это здорово, люди тогда живут.

За словами автора, це збірна виставка. Декілька місяців він подорожував районами Харківської області, щоб зробити неповторні знімки та доповнити колекцію, яку збирав протягом десяти років. Тепер він залюбки ділиться своїми надбанням.

Марина, студентка Харківської державної академії культури

Очень впечатлили картины. Была одна картина, которая вызвала у нас дискуссии с моими одногруппниками. Мы очень долго спорили, что хотел автор этим сказать и огромный плюс, что можно спросить об этом у самого автора, пообщаться с ним, узнать его мнение, важные вещи для него в жизни и в фотографии.

Виставка триватиме до 18 червня. Побачити її можна у інформаційно- виставковому центрі “Бузок” за адресою вулиця Сумська, 25.

Юлія Котелевська