Благоустрій міста триває

Більше світла, новенькі лави та дитячі майданчики. У Харкові закінчили реконструкцію бульвара Слинько та скверу по вулиці Харківських дівізій. Під час робіт, кажуть комунальники, навіть заощадили гроші з міського бюджету. Направити їх планують на подальший благоустрій Харкова.

 

Капітальний благоустрій бульвара Слинька розпочався ще в травні. Місцеві жителі кажуть, бульвар після реконструкції змінився на краще. Відтепер там є чотири дитячих та два спортивних майданчика, дві альтанки для гри в доміно, майже на кожному кроці є лави та нові світильники.

Тетяна Кльова, харків’янка

Были руины сплошные, колдобины, с коляской не погуляешь, сейчас небо и земля. Отличная дорога, очень много детских площадок, детям есть где гулять, и моему мужу нравится городки со спортивными снарядами.

Поліна Подус, харків’янка

Какая красота. Свет, тишина, люди гуляют, на площадочках дети гуляют, всё хорошо!

Реконструювали комунальники і сквер, що по вулиці Харківських Дивізій. У ньому, як і на бульварі Слинька нова тротуарна плитка, нові лави та світильники. Не забули комунальники і про стеллу у формі п’ятикутної зірки, запевняють, до Дня Перемоги вона також зазнає змін.

Віктор Кітанін, директор Департаменту комунального господарства

На гране звезды появится гранит, поможет содержать данный памятник в хорошем состоянии, ухаживать, и смывать нечистоты, так как декоративная плитка не позволяет смывать грязь во время атмосферных осадков и так далее.

За словамии комунальників усі гроші, витрачені на благоустрій скверів, надійшли з міського бюджету. Вдалося й заощадити, отже світильники, що їх встановили у скверах – енергозберігаючі. За допомогою новітніх технологій зекономлено близько півтора мільйона гривень. Ці гроші підуть на подальший благоустрій міста.

 

Олексій Кулаков