Бізнес посилює вплив на податкову політику держави

Федерація роботодавців України та Державна податкова служба підписали меморандум про співпрацю.

У документі детально виписані напрямки діяльності для полегшення роботи підприємців. Йдеться про прозору систему адміністрування податків, удосконалення спрощенної системи відшкодування ПДВ. Буде створено постійну робочу групу з податківців та роботодавців, яка вирішуватиме проблеми, що гальмують розвиток підприємництва.  Голова українських роботодавців Дмитро Фірташ відзначив, що в країні треба створити належні умови для розвитку малого та середнього бізнесу. У Європі частка невеликих фірм сягає шістдесяти відсотків економіки, а в Україні лише п’ятнадцяти. Податкова має зробити все, аби малий та середній бізнес вийшли з тіні та розвивалися.

Дмитро Фірташ, голова федерації роботодавців України

Сегодня 40 процентов малого бизнеса находится в тени, к сожалению это так. Нам надо было бы с вами поменять ситуацию. Я понимаю, что все сразу у нас не получится, и не надо брать на себя того, что мы не можем делать, но, по крайней мере вывести бизнес и мелкий и средний с тени и  сделать им удобно… если бы вы взяли такой приоритет – если задаться этим вопросом, то это можно будет сделать

Олександр Клименко, голова ДПС України

Мы сегодня говорим о проблемах малого и среднего бизнеса, и мне очень  отрадно, что мы поднимаем эту проблему именно вот так, со стороны и Федерации и со стороны Налоговой службы. Мы сегодня для того, чтобы максимально комфортно создать, как в плане консультаций, так в плане общения, строим по всей стране сервисные центры, дабы сертифицировать и стандартизировать  те условия, которые есть.

Юлія Губська

))