Більше доби у погребі без води та їжі

У такий спосіб компанія напідпитку покарала сімнадцятирічну студентку за відмову розважитись з ними. Наразі, затриманий господар будинку , де в перший день квітня і трапилась пригода.

До села Вовчанські Хутори сімнадцятирічна учениця одного з харківських петеу приїхала у гості до подруги – розповіла потерпіла міліцінерам. Тієї не було вдома, тож вирішила заночувати в знайомого . Пізніше до нього завітали кілька місцевих хлопців. По тому як хильнули оковитої, вовчанським плейбоям закортіло інтимних розваг. Дівчина відмовила. Щосили відбивалась. Аби її провчити , студентку силоміць зачинили у погребі.

Затриманий

Пішли у погріб, вона зайшла там і куре у погребі. Ну я двері прикрив. – Двері прикрив як? – Ну, на палочку, ну двері ось і на палочку. Щоб вона не вийшла? ну да!

Більше доби провела дівчина в холодному та вогкому підвалі без води та їжі. На волю її випустив один із друзів господаря будинку. Вже в Харкові студентка звернулась до лікарні. Її терміново ушпиталили.

В”ячеслав Гармаш, начальник Вовчанського райвідділу мілції

Находясь в состоянии алкогольного опьянения пытался навязать вступление ей в половую связь, однако последняя отказала. После чего гражданин, житель Волчанского района, ранее судимый, причинил ей телесные повреждения и несовершеннолетняя была помещена в холодный тёмный погреб.

Наразі, затриманий двадцятиоднорічний житель села Вовчанські хутори , участь його друзів у злочині з”ясовують правоохоронці. Якщо його провину доведуть у суді , наступні п”ять років він на власному досвіді дізнається про життя в умовах позбавлення волі.

Вадим Шевякін.