Біля харківського модульного містечка для переселенців побудують спортмайданчик

Будівництво мультифункціонального спортивного майданчика біля модульного містечка для переселенців розпочнеться завтра, 5 листопада, в рамках співпраці з урядом Німеччини, – повідомили в мерії.

У символічному початку будівництва візьмуть участь представники харківської мерії, директор департаменту двостороннього співробітництва для економічного і соціального розвитку Федерального міністерства економічного співробітництва та розвитку Німеччини Андреас Гієс, представники Німецького товариства міжнародного співробітництва (GIZ) та інші члени німецької делегації.

Будівництво спортивного майданчика є частиною програми з підтримки внутрішньо переміщених осіб і приймаючої їх сторони, організованої спільно з німецьким урядом. На спортмайданчику для гри у футбол, бадмінтон, волейбол та інші види спорту в майбутньому зможуть займатися не тільки жителі містечка для вимушених переселенців з Донбасу, а й жителі прилеглих районів.

Спортмайданчик будуватиметься навпроти модульного містечка за адресою: пр. 50-річчя СРСР, 27ж.

Довідково:

Німецька делегація перебуває в Україні для налагодження домовленостей щодо подальших кроків майбутньої співпраці в рамках Спеціальної ініціативи «Україна». Це програма німецького уряду, створена за результатами урядових домовленостей між двома країнами в березні 2015 року, яка триватиме до грудня 2018 року. Основна мета програми – підтримка України для подолання кризи на Сході країни.