Біля четвертого пологового будинку зведуть храм

Днями було освячено місце майбутнього будівництва.

Звести храм допоможе , перше за все віра , – кажуть священнослужител. Вони вважають напрочуд мудрим рішення про будівництво храму на території пологового будинку . Мовляв – тут можна помолитись за здоров’я рідних, близьких та попросити у бога душевного спокою і розради. Сьогодні місце, де буде храм, освятили.

Людмила Піхуля, медпрацівник

Когда челоек оказывается в ситуации, ну можно даже сказать, между жизнью и смертью, он обращается к Богу. И теперь человеку можно всё-таки, если есть такая возможность, его родным и близким зайти в этот храм.

Покровитель храму – Святий мученик Віктор. За релігійними переказами , цей вірянин жив у Римськй імперії , у другому столітті нашої ери.

протоєрей Валентин Ковальчук

Древних святых был мученик Виктор, который не устрашился принять страшные мучения и гонения и пострадал за веру христову, за что церковь святая причислила этого святого к лику святых.

Храм зводитимуть за благодійний кошт. Віктор Суботін, депутат облради та гендиректор “Турбоатому” подякував владникам та чиновникам за сприяння в отриманні всих необхідних узгоджень . Через півтора роки , сподівається Суботін, храм відкриють для прихожан.

Віктор Суботін, ген. директор ВАТ “Турбоатом”

Уже сегодня Александр Михайлович поставил технику, мы сегодня начнём строить церковь и безусловно церковь будет открыта к дню города на 23 августа 2012 года, в этом никаких сомнений нет.

Будівля храму буде величною , заввишки двадцять п’ять метрів, та вміщатиме триста парафіян. Потурбувались тут і про людей з обмеженими можливостями . Для них обладнають пандуси.

Вадим Шевякін