Бійці “Східного корпусу” вирушили захищати кордони Луганщини (фото)

І знову в бій. Харків’яни провели до зони АТО бійців батальйону “Східний Корпус”. Близкьо 20-ти нвообранців вперше відправляться на передову. Вони захищатимуть кордони Луганщини.

У Харкові бійців батальйону “Східний Корпус” проводжали до зони АТО. Серед них і 20-річний Макисм Мазалов.  До лав Східного Корпусу приєднався лише влітку та за цей час вже встиг освоїти прийоми тактики, навчився стріляти та вести ножевий бій. У зону АТО поїде стрілком, має автомат АКМ. У мирному житті хлопець був студентом, навчався на інженера та через події на Сході країни покинув інстиут і вирішив захищати Батьківщину. На передову їхати не боїться.

Максим Мазалов, боєць “Східного Корпусу”

У нас выбора другого нету,кто если не мы. Если б не правительство могло бы уже давно закончиться, а так конфликт будет затачиваться еще дальше и дальше, им это выгодно,они с ними торгуют,пока не будет нормальной власти, там будет война

Підтримати хлопця прийшли його рідні. Мати не стримує сліз та переконати сина залишитись вдома не може.

Світлана, мати

Он сказал,что я рожден в Украине и это мое дело.

У зону АТО в складі батальону “Східний корпус” відправиться близько 20-ти таких, як Максим, новобранців. З ними поїдуть і більш досвідчені бійці, які вже неодноразово несли службу у “гарячих” точках . Серед таких Андрій Кажан.В Східному Корпусі ще з початку його заснування, у зоні АТО отримав легку контузію, але покидати побратимів не збирається і планує надалі служити українському народові.

Андрій Кажан, боєць “Східного Корпусу”

Так как я служил в Вооруженных силах Украины срочную службу и давал присягу своей Родине и поэтому я считаю это мой долг находится сейчас здесь и участвовать в том,что происходит на данный момент на востоке.

Скільки всього бійців відправляться у зону АТО, командування батальону не розголошує та запевняє, що кожного місяця буде проходити ротація.

Олег Ширяєв, командир батальйону МВС “Східний Корпус”

Мы составы перемешиваем,отправляем более опытных бойцов,те которые участвовали в Широкинской операции,они тоже едут,также едут и новобранцы,которые за это время,за три месяца прошли подготовку.

За словами комбата Східного Корпусу Олега Ширяєва, всі бійці добре укомплектовані та натреновані. Тепер вони боронитимуть кордони Луганської області, раніше несли службу у Маріуполі.

 

Ірина Клименко