Безпека до ЄВРО – 2012

Починати ЄВРО – 2012 можна хоч зараз. За словами віце-губернатора Василя Хоми, у Харкові вчилися на прикладах минулих чемпіонатів і готові вгамувати будь-якого фана хоч сьогодні.

 

Ніяких ексцесів не буде! Усі правила опубліковані і їхнє виконання кожним вболівальником – під контролем. Про це заявив заступник губернатора Василь Хома. За його словами, у місті готові до будь-якої ситуації під час проведення ЄВРО 2012.

Василь Хома, заступник голови ХОДА

Опубликованы правила прохода на стадион, какие могут быть пронесены предметы на стадион. Поэтому все эти вопросы отрабатываются. Вы знаете, что по правилам УЕФА, наш стадион должен быть освобожден в случае ЧС в течении 8 минут.

Навколо Харкова – відтинаючі паркінги. За словами Василя Хоми, їх буде організовано з боку Києва на території ринків «Лоск» та Перший кілометр, на Ростовській трасі та на території гіпермаркету «Метро». Вся інформація про них буде розміщена на спеціальних щитах. За словами віце-губернатора, вони повинні з’явитися до 1 червня. По місту та на в’їздах, зокрема на Гоптівці. Саме там очікують найбільшу кількість людей. Загалом, каже Василь Хома, для гостей міста до ЄВРО 2012 підготують понад 2 тисячі паркувальних місць.

Василь Хома, заступник голови ХОДА

Уже организованно движение и подвоз тех владельцев транспортных средств, которые прибудут на паркинги до ближайшей станции метро. Соответственно, на каждом паркинге предусматриваются меры по сохранности транспортных средств, по противопожарной безопасности и разумеется сервисная зона, где люди смогут привести себя в порядок, покушать или пообедать.

Також паркувальні місця підготовлені і для мешканців житлових будинків, що знаходяться поряд зі стадіоном. Зокрема, на відстані півтора кілометри. Для них відведуть спеціальні паркінги з потрійною кількістю місць. Їх буде два. Також, за словами Хоми, до мешканців сусідніх будинків буде прохання обмежити пересування на особовому транспорті.

 

Олена Рижова