Без води

З 21 по 22 вересня у чотирьох районах Харкова відключать воду.

З 8:00 21.09.11 р. до 12:00 22.09.11 р. у Дзержинському, Київському, Ленінському та Жовтневому районах тимчасово припинеться водопостачання. Плановий ремонт стане причиною відключення води. Про це повідомляє офіційний сайт мерії з посиланням на  комунальне підприємство “ПТП “Вода”. Ремонт здійснюватиметься у спорудах водопроводу та прилеглих водопроводних мережах, з метою підготовки їх до роботи у осінньо-зимовий період.

Адреси, де не буде води :

у частині Дзержинського району, обмеженій р. Лопань, окружною дорогою до сел. П’ятихатки, пр. Ак. Курчатова, Бєлгородським шосе, вул. Сумською до вул. Новгородської, пр. Леніна, вул. Космічною, вул. Клочківською, територією зоопарку, Рогатинським в’їздом, р. Лопань;
частині Київського району, обмеженій сел. Шишківка, сел. Сокольники, сел. Помірки, сел. Жуковського (у т.ч. у приватному секторі), підприємствами та установами, розміщеними по Білгородському шосе; у приватному секторі, обмеженому вул. Саперною, вул. Жилярді, вул. Старова;
частині Ленінського району, обмеженій р. Лопань, залізницею, вул. Чоботарською, вул. Котлова, р. Лопань;
частині Жовтневого району, обмеженій окружною дорогою, вул. М. Кисляк, пров. Крилова, вул. Луначарського, вул. Карамзіна, вул. Новодаргомижською, вул. Даргомижською, пр. Дзюби, садовими ділянками, вул. Конопляною, і в сел. Пісочин.
Крім того, зі зниженим тиском воду подаватимуть у Ленінському районі на ділянці, обмеженій залізницею, вул. Полтавський шлях, р. Лопань, вул. Котлова, вул. Чоботарською; у частині Дзержинського району, обмеженій вул. Клочківською, Бурсацьким узвозом, вул. Університетською, вул. К. Маркса, р. Лопань, Рогатинським в’їздом; і в частині Жовтневого району, обмеженій пр. Ілліча, вул. Новодаргомижською, вул. Даргомижською, пр. Дзюби, садовими ділянками, вул. Конопляною.

 

Єлизавета Дергачова