Батареї в оселях жителів області будуть теплими , поки цього вимагають погодні умови

Про подовження опалювального сезону заявив губернатор Харківщини Михайло Добкін. Сьогодні, під час виїзної колегії в Харківському районі, йшлось про нагальність реконструкції та заміни систем опалення.

За опалення трикімнатної квартири Сергій ДробинА, із селища Хролі , це у Харківському районі, платить вісімсот гривень на місяць. Нещодавно тут звели нову котельню. Сергій сподвається – тарифи стануть нижчими.

Сергій Дробина, мешканець селища Хролі

В городе за такую же площадь, как у нас платят 450 гривен, у нас вдвое больше.

Неефективність та неекономність – головні вади старих котелень , – каже віце-губернатор Валентин Дулуб

Валентин Дулуб, заступник голови ХОДА

В 20 раз больше выдавали тепла, люди за это платили, это ложилось на плечи населения. После замены старой котельни население будет другой тариф получать и совершенно другую, качественную услугу.

На колегії йшлося – оновлювати теплопостачальне обладнання слід і надалі. Проектувальники котелень запевняють – працюють над тим, як створити нове устаткування, що знизить затрати газу і водночас покращить якість послуги людям.

Микола Ємець, заступник генерального директора інституту “Укрстанкінпром”

Сегодня спроектировали новые котлы. С КПД до 95%. В данный момент выполняем проект по Лозовой. Там остро проблема стоит с теплом. В этом году собираемся начать реконструкцию теплоснабжения Лозовой.
На колегії обговорили і нагальність підвищення фахового рівня чиновництва . Вчити як господарювати ефективно та в ногу з часом держслужбовців з Харківщини вчитимуть у Сингапурі, у коледж держлужби.

Михайло Добкін, голова ХОДА


14 мая- если я не ошибаюсь, 1-я группа из 13- 17 человек поедет за счет небюджетных средств. Мы уже нашли три четвертых средств на эту поездку.

Щодо нинішнього опалювального сезону , то він буде подовжений , поки середньодобова температура буде не меншою за вісім градусів тепла, – повідомив губернатор. За прогнозами синоптиків , раніше Пасхи, тобто двадцять четвертого квітня цього не станеться.

Світлана Маренич.