Барвінківський район підготувався до нового навчального року

Готуються до навчального року і в Барвінківському районі. Наскільки готові школи до учбового і опалювального сезону звітував голова району Іван Бовдуй.

 

23 навчальних заклади, що розташовані на території Барвінківського району, 100%-во підготувалися до нового навчального року. Розпочали ще з квітня, говорить голова Барвінківської райдержадміністрації Іван Бовдуй, адже потурбуватися було про що. Це і забезпечення паливом, а саме дровами, та вугіллям, а також ремонт приміщень.

Іван Бовдуй, голова Барвінківської райдержадміністрації

На сегодняшний день все учебные заведения района подготовлены к новому учебному году. Также выполняя наше законодательство, мы в этом году, как и каждый год реформировали две школы в школы-сад, в учебно-воспитательный комплекс – это в селе Подоливка и в селе Грушеваха. Для того, чтобы у наших деток был сто процентный охват дошкольным обучением.

За словами голови району, була у них проблема підвозу учнів та вчителів до віддалених куточків району. Тож державна програма “шкільний автобус” реалізується і на Барвінківщині.

Іван Бовдуй, голова Барвінківської райдержадміністрації

Благодаря государственной програме мы двадцать первого числа получили два школьных автобуса. Это нам позволит обеспечить в полной мере перевозки до тех семи, что уже есть.

Готові до навчального року і головні шкільні об’єкти – столові. Вони забезпечать усім необхідним, для повноцінного харчування школярів.

 

Вікторія Котова