Автопарку обл.управління ДСНС – потужні обновки. Рятувальникам – ключі від квартир (відео, фото)

Співробітники Держслужби з надзвичайних ситуацій отримали нове службове житло, квартири на території однієї з пожежних частин Харкова. Окрім цього, три райони міста та один район області отримали нові пожежно-рятувальні автомобілі.

дснс13квитня4

Леонід Мазур, який працює рятувальником 12 років, вже розпланував ремонт у своїй 2-кімнатній службовій квартирі. На вирішення житлового питання дружина Леоніда та його 11-річний син чекали кілька років, до цього сім’я постійно орендувала житло.

Леонід Мазур – заст. начальника Харківського міського відділу ГУ ДСНС України

Ну конечно, пора уже обзавестись семейным гнездом, может еще будем думать, заводить ребенка еще. Уже провели коммуникации, соответственно, где будет ванна, санузел, кухня.

Разом з Леонідом ключі від службового житла отримали ще 6 рятувальників. А ще автомобільний парк державної служби з надзвичайних ситуацій на Харківщині поповнили 4 нових пожежних автомобіля – загальною вартістю більше 15-ти млн.грн.. Нові машини можуть вмістити 4 т води замість двох з половиною, як у попередніх авто, що дозволить гасити значно більшу площі пожежі, також мають додаткове обладнання, розповідають рятувальники.

В’ячеслав Олійник – заст. начальника 2-ї державної пожежно-рятувальної частини Слобідського району м.Харків

На этом автомобиле есть дополнительное оборудование, электростанция, дополнительное обордование, осветительная мачта, с помощью которой можно освещать место происшествия и место тушения пожара, бензопила, бетонорез. Бензопилой можем вскрывать конструкции, бетонорезом тоже можем вскрывать двери дополнительно, если не получается обычными средствами.

Новий транспорт допоможе не лише гасити пожежі, а й виконувати різні аварійно-рятувальні роботи. Попереду в особового колективу – знайомство з новою технікою.

В’ячеслав Олійник – заст. начальника 2-ї державної пожежно-рятувальної частини Слобідського району м.Харків

Старая машина была предназначена только для тушения пожара и подвоза людей, личного состава к месту тушения пожара. Єтот автомобиль уже более широкого спектра действия, он предназначен как для тушения пожара, так и для проведения аварийно-спасательных работ.

На поповнення технічного складу держслужби з надзвичайних ситуацій в цьому році закладено 600 млн.грн., на 200 млн.грн.більше, ніж минулоріч.

Микола Чечоткін – голова ДСНС України

Ми в цьому році проводимо тендерні процедури, і область, я планую, десь отримає ще 5-6 автомобілів в цьому році. У всякому разі, за кошти держбюджету, які перераховані на цей рік. Тому що ця техніка, яку область отримала, це за кошти передбачені в бюджеті на минулий рік.

Нові авто отримають Новобаварський, Слобідський, Холодногірський район Харкова, ще один пожежний автомобіль поїде до Дергачівського району.

Діана Корсун