Арт-парад, майстер-класи та флеш-моб – у Харкові 18-го травня вдзначать День вишиванки

Від флешмобу до культурної події міжнародного рівня. Традиційно, у третій четвер травня, українці відзначають “День вишиванки”. З цього приводу у Харкові пройде Арт – парад “Слобожанська вишивка”, який стартуватиме о 5-й вечора 18-го травня біля Харківського Національного театру опери та балету.

день вишиванкти

Мешканці та гості міста зможуть побачити виставку стародавніх Слобожанських сорочок та національних костюмів, а також сучасні колекції, виконані в етнічному стилі, які представлять учні вишів та ліцеїв міста. Для всіх бажаючих будуть проводитися майстер – класи з вишивання та з виготовлення оберегів, писанок, ляльок – мотанок. Вчитимуть також співати українські народні пісні.

Загалом працюватиме більшe ніж 10 майданчиків із народними ремеслами. У рамках параду заплановано і флеш-моб “Здорова нація України”, учасники якого виконають слобожанський народний танок. Крім того, кожен бажаючий зможе пришити до великого лляного пана, на якому зображено Слобожанське дерево життя, шматочок тканини, тим самим долучитися до свята та відчути себе його частиною. Завершиться Арт – парад народними фольклорними піснями у виконанні гурту “Рідна пісня”.