Армії – масштабне переозброєння, воякам – більші зарплати та відомче житло

 

У день захисника Вітчизни  Президент України Віктор Янукович приїхав до Київського військового ліцею імені Івана Богуна.

Тут виховують майбутню еліту збройних сил України . Тож, хлопці і в класах та на плацу навчаються старанно і на світському рауті за таких червоніти не доведеться .Партнершу у вальсі ведуть впевнено. Насамперед, Глава Держави оглянув навчальні класи, їдальню та казарми, поцікавився буттям юнаків. По тому розпорядився – в Уряді мають віднайти можливість забезпечити навчальні класи  сучасним обладнанням  та купити автобуси для перевезення курсантів. Безпосередньо, під час урочистостей з нагоди Дня захисника Вітчизни Віктор Янукович сказав – реформа та модернізація збройних сил України  є пріоритетом політики нацбезпеки. Протягом найближчих трьох років майже всі основні види озброєнь  потребуватимуть заміни і переоснащення.

Віктор Янукович , Президент України

Цього року ми втричі збільшили витрати ну купівлю і ремонт військової техніки і зброї. Паралельно зростанню економіки пропорційно зростатимуть видатки на технічну модернізацію військ. Наступним кроком реформи буде оптимізація кількості управлінських структур.

Військовий – звичатиме не лишень почесно, а й престижно, – певен Президент України . Щорічно держава витрачатиме більше грошей на військо , поступово видатки на утримання  військовослужбовця доведуть до середнього рівня сусідніх країн – членів Євросоюзу та Росії.  На додачу – найкращі молоді офіцери навчатимуться  у провідних військових освітніх закладах світу. Йдеться про тих вояків , що потраплять до лав президентського кадрового резерву збройних сил України. Створення такої структури – ініціатива Глави Держави. Відповідних проектів рішень президент чекає від Міноборони.

Юлія Губська