Альона Зайцева утримується у загальній камері з телевізором

Ув’язнена Альона Зайцева утримується в харківсьму СІЗО (держустанова “Харківська установа виконання покарань №27” ) з 20-го жовтня на підставі ухвали Київського райсуду Харкова. Про це повідомили у прес-службі Північно-Східного міжрегіонального управління з питань виконання кримінальних покарань.

зайцева

Зайцева знаходиться в камері з жінками,які раніше не засуджувались та вирок відносно яких не набув чинності. Нині в камері утримуються 10 жінок.

Камера обладнана центральним опаленням, водопостачанням, водовідведенням, необхідними меблями. В камері є відокремлений санвузол, телевізор.

Нагадаємо, 20-річна харківська студентка Альона Зайцева була за кермом “Лексуса”, що ввечері 18-го жовтня збив насмерть 5-х людей на вул. Сумській біля ст. метро “Історичний музей” . Ще 6 пішоходів, які були на тротуарі та чекали зеленого сигнала світлофора, щоб перейти дорогу, з тяжкими травмами в лікарні. У їх числі – вагітна жінка. Нині Зайцева проходить у справі як підозрювана. Суд заарештував її на 60 діб.

Інший учасник ДТП, кермувальник “Фольквагена” Геннадій Дронов – в лікарні. Нині він проходить у справі як свідок. Він та його адвокат стверджують, що Дронов виїхав на перехрестя з Бурсацького узвозу на зелений, дозвільний сигнал світлофору, а от Зайцева їхала на “червоне”, внаслідок чого і сталось зіткнення. Від удару машину студентки відкинуло на тротуар.