"Акторська гримерна", вистава театру "Березіль" візьме участь у фестивалі в Ялті

Акторське життя за лаштунками на малій сцені “Березіль”. Театр Шевченка відкриває новий сезон виставою “Акторська гримерна”. Місце і час дії у п’єсі японського драматурга Куніо Сімідзу, абстраговані і підкреслюють, що події, про які йдеться у сюжеті, відбуваються всюди і завжди.

 

“Цей спектакль, про нас, коханих”, каже про виставу акторка і режисер Оксана Стеценко, маючи на увазі колег по театру, на сцену якого вона виходить 25 років поспіль.

Оксана Стеценко, заслужена артистка України, режисер вистави

Вистава “Акторська гримерна” після своєї прем’єри була аншлаговою. І глядач дуже гарно сприйняв цю виставу. Це прекрасно, це приємно, тому що актриси нашого театру дуже хотіли, щоби про нашу акторську долю, нарешті з’явилась така незвична і така цікава вистава.

У цій п’єсі є все те, що у будь-якому театрі, признається акторка. Ті ж пристрасті, інтриги, коли актриси не хочуть поступатися роллю, іншій, молодшій виконавиці. За усіма складниками єдиного цілого відчувається міцна професійна упевненість режисера, що добре розбирається в постановочних формах.

Оксана Стеценко, заслужена артистка України, режисер вистави

Десятого вересня ми з цією виставою їдемо приймати участь у театральному фестивалі, який проходить в місті Ялта. Чеховский фестиваль, який нас запросив. Він проходить уже вп’яте. Фестиваль називається “Чехов. Театр. Ялта”. Там будуть представлені дуже різноманітні вистави.

Багато представників різних країн демонстуватимуть театральне мистецтво. До них входять культурні діячі з Росії, Білорусії, Молдови, Польщі, та навіть Єгипту та Саудівської Аравії.

Оксана Стеценко, заслужена артистка України, режисер вистави

І для нас це дуже важливо, тому що будь-який фестиваль, це кровотоки театрів. Повинно так бути, щоб ми обмінювались, дивились, що роблять наші колеги, яким чином розвивається театральне мистецтво не тільки в нас в країні, але і за кордоном теж.

Прем’єра спектаклю приурочена до 25-річчя з дня відкриття Малої сцени “Березіль”. У театрі імені Шевченка це стало великою подією, оскільки саме ця сцена дає можливість глядачеві під час вистави жити з актором одним життям.

 

Юлія Поколодна