Аграрному університету імені В.В. Докучаєва – 195 років (відео)

Агрономи, грунтознавці та лісники відзначаються свято. Один з найстаріших вищих навчальних закладів – аграрний університет імені Докучаєва сьогодні відзначає сто дев’яносто п’ять років від дня заснування.

 

Сім факультетів та тридцять п’ять кафедр на площі понад сто гектарів – це і є харківський національний аграрний університет імені Докучаєва. Який відзначає своє сто дев’яносто п’ятиріччя. На святкування до актової зали університету прибули не лише студенти, а й випускники ВНЗ різних років. Один з них віце-губернатор Харківщини, Віталій Алексейчук розповідає, хоч сьогодні йому і присвоїли звання почесного професора закладу, наразі він знову почуває себе студентом. А університет Докучаєва називає головною ковальнею кадрів для сільського господарства не лише Харківщини, а й усієї країни.

Віталій Алексейчук, заступник голови ХОДА

Ви розумієте, що тут випускають і агрономів, і захисників рослин, і грунтознавців, і працівників лісового господарства, і землеупорядників, які сьогодні важливі, бо ми впроваджуємо земельну реформу.

Не лише навчанням живуть студенти університету, розповідає чотирикурсник Олег Шапар. Для студентів у ВНЗ організовані різноманітні гуртки, студентські організації. Є чим зайняти себе і прихильникам спорту.

Олег Шапар, студент ХНАУ ім. Докучаєва

Студенти можуть не тільки здобувати освіту, а знаходити себе в громадському житті, в різних секціях, гуртках, спорті. У нас дуже сильна позиція на арені спортивній.

Саме виставка творчих робіт студентів прикрашає хол актової зали. Представлені в експозиції і наукові досягнення докучаєвців та інших вишів аграрного профілю Харківщини.

Павєл Посохов, ОТБ Новини

Ось ці красені овочі виведені інститутом овочівництва та баштанництва. Цибуля, томати, буряки та королева овочів, капуста Савойська сорту Розалі. Це перший український сорт капусти. Вона приваблює господарів не лише зовнішнім виглядом, а й неперевершеними смаковими якостями.

Також в програмі святкування ювілею спортивні змагання, дискотека, фаєр-шоу та феєрверк.

 

Павєл Посохов

httpv://youtu.be/76FKniTyGlA