Адвокат Геннадія Дронова оприлюднив його заяву щодо обставин смертельної ДТП на Сумській

“Lexus вилетів нізвідки”. Про це розповів 49-річний водій Туарега Геннадій Дронов – другий учасник смертельної ДТП, що сталась на Сумській 18-го жовтня.

тайпер

За його словами, він не міг зробити заяву раніше через погане самопочуття в результаті отриманих травм. Офіційну заяву Дронова опублікував його адвокат Сергій Перепелиця на сторінці у Фейсбуці Далі цитата :

«Хочу заявити, що, виїжджаючи на перехрестя вулиці Сумській і провулка Мечникова, я рухався на зелений сигнал світлофора. Я переконався в безпеці переїзду вулиці Сумській, дивився по сторонам, і під час цього автомобіля Lexus не було в полі зору. Потім я почав рух до перехрестя, вже зосередившись на пішохідному переході через провулок Мечникова. Все сталось так швидко, що я навіть не відразу зрозумів, що сталося. Автомобіль Lexus вискочив на перехрестя раптово! Я не бачив його і не міг бачити, оскільки Lexus вилетів на перехрестя з шаленою швидкістю. Його не було, коли я починав рух, а з того моменту до зіткнення пройшли лічені секунди. Я розумію, що мої слова нікого не повернуть, але хочу висловити щире співчуття на адресу близьких загиблих і постраждалих від цієї жахливої події.” Кінець цитати.

Ірина Клименко