Адмінресурс та брехня про себе чи конкурентів-про найчастіші порушення виборчого законодавства

За словами представників Партії Регіонів, найчастіше кандидати в депутати порушують правила розміщення агітаційних палаток. На другому місці – фальсифікація інформації про себе, або конкурентів.

Партія регіонів фіксує порушення виборчого законодавства. За словами її представників, кандидати у народні депутати, як мажоритарники, так і політичні партії використовують заборонений адмінресурс. Зокрема приїжджають на зустріч із виборцями на службових авто та розміщують партійну символіку на спорудах державної та комунальної форм власності. Крім того, учасники жовтневих виборів не соромляться і майно опонентам пошкодити.

Владислав Забарський – народний депутат України ( фракція Партії Регіонів)

вот у нас зафиксировано шесть таких случав, когда билборды Партии Регионов забарасывались краской. То есть приводились в негодность.

Однак лідерами порушень лишаються несанкціоноване розміщення агітаційних палаток та умисне поширення неправдивої інформації. Також висуванці у нардепи нехтують правилом зазначати на своїх агітках дані про замовника, наклад та назву поліграфії.

Владислав Забарський – народний депутат Україні( фракція Партії Регіонів)

Политическая партия удар – 33, всеукраинское объединения «батьківщина» – 121, коммунистическая партия – 19, наша украина – 4, партия натальи королевской – 2, радикальная партия – 4, свобода – 10.   на сегодняшний день законодательством о выборах не предусмотрено каких-либо серьезных санкций за нарушения, допущенные в ходе избирательного процесса, особенно то, что касается предвыборной агитации.

Відтак, порушники хоч і отримують численні попередження від ЦВК, однак усунути їх від участі у виборах за законом не можна.

УТР