65 років разом – родина Меломедів відзначила залізне весілля

В новорічну ніч – подвійне свято. Родина харків’ян справила “Залізне” весілля. 65 років спільного щастя як один день. За словами ювілярів по життю крокували як одне ціле, з любов’ю та порозумінням. Що таке шлюб на все життя?

 

65 токів тому вони уявити не могли, що колись відсвяткують залізне весілля. Від самого РАГсу подружжя Меломедів усі випробовування долі – ділили і ділять навпіл. Історія такого “Залізного” кохання почалася якраз на день визволення Харкова. Під вінець Меломеди пішли у 1947. То було вже так давно – каже пан Михайло, що геть забув про парубооцькі походеньки.

Михайло Меломед, чоловік

Я уже не помню как это было, ну повстречались походили то в кино, то туда, то сюда.

На думку господині – Марії Меломед, їхня родина і сімейне щастя – то взірець для молоді. Нажаль, кажуть, сучасні закохані не вміють розуміти один одного. Чи то терпіння не вистачає, чи то взаємоповаги, а без цього міцної сім’ї не вийде.

Марія Меломед, дружина

Это пример для подрожания всей молодежи, это то, что мы сейчас прожили. Как сейчас молодежь живёт и разбежались через четыри года. Я желаю, чтоб так прожили в любви, согласии, чтоб все переживания, все горе и радости делили пополам.

Щоправда, власних нащадків залізне подружжя життю у злагоді таки навчило. Сьогодні вже невістка ювілярів згадує як сама40років тому познайомилась із батьками чоловіка. Тоді, каже, одразу кинулося у вічі – як свекор зі свекрухою відчувають один одного серцями.

Галина Меломед, невістка

Какраз 31 числа их сын, мой будущий муж привел меня сюда к ним в гости и мы уже сорок лет с ним вместе.Но они очень друг друга оберегали, ухаживали, любят до сих пор, это у них, это все сохранилось.

Проте, найкраща нагорода за подружню злагоду для Меломедів – міцні родини дітей. Обидва сини однолюби. Старший із дружиною прожив 47 років, молодший – 40. Результат – залізного кохання : троє онуків та троє правнуків. Тепер уже молодші покоління спостерігають за бабусею із дідусем, і лагідно називають їх голубками. Бо кажуть, варто одному захворіти – інший в ліжко чайок принесе.

Вікторія Меломед, онука

Дедушка с бабушкой меня очень любят, как единственную внучку. Всегда помогают, поддерживают морально, советом, все-таки такая у них, такой жизненный опыт, поэтому всегда поддерживают советом.

Марія Меломед, дружина

Железная свадьба 65 лет нерозлучны, 65 лет совмесной жизни, 65 лет радости и проблем, взлетов и снижений, печали и восторгов.

Леся Кочержук