6 ефективних домашніх засобів від кон’юнктивіту

Швидко, просто і ефективно! Збережіть собі рецепти!

Кон’юнктивіт – це запалення кон’юнктиви очей. Мембрана, яка покриває око, відома як кон’юнктива, може запалитися з різних причин.

Кон’юнктивіт – це інфекція, яка супроводжується болем в оці, печіння і помутнінням зору. Око стане червоним або рожевим. Можуть бути різні захворювання, такі як алергічний кон’юнктивіт або вірусний кон’юнктивіт, кожне з яких має різне походження.

А також це дуже заразне захворювання очей, при якому ви повинні утримуватися від дотику або тертя очі, щоб не заразити і друге око. Якщо ви носите контактні лінзи, то ви повинні видалити їх і замінити їх після зникнення інфекції.

Домашні засоби від кон’юнктивіту
Кон’юнктивіт зазвичай зникає приблизно через 10 днів або раніше. Проте, дискомфорт і біль повинні бути усунені на ранній стадії. Домашні засоби від кон’юнктивіту не означають, що вам слід уникати консультації з лікарем, якщо ваші симптоми дуже сильні.

Однак, якщо кон’юнктивіт не представляє серйозних проблем, ви можете вилікувати очі за допомогою простих домашніх засобів.

Натуральний мед
Мед є протизапальним і природно дуже ефективний при лікуванні кон’юнктивіту. А також має антисептичні властивості. Нанесення меду на очі може допомогти зменшити запалення.

В результаті це зменшить свербіж і біль. А також усуває сухість. Для цього потрібно просто розбавити мед теплою кип’яченою водою 1: 1 і капнути кілька крапель в очі.

Лимонний сік

Лимонний сік має антибіотик і протизапальні властивості, які допомагають полегшити симптоми кон’юнктивіту. Він багатий вітаміном С і може допомогти зміцнити імунну систему для боротьби з інфекцією.

Однак його слід розбавляти водою, щоб роздратування не посилює. Нанесення розбавленого лимонного соку на повіку може бути дуже ефективним при кон’юнктивіті.