4-го вересня противник гатив по українських позиціях зі стрілецької зброї та гранатометів – штаб АТО (відео)

Наприкінці минулої доби, 4-го вересня,  російсько-окупаційні угруповання дещо активізували збройні провокації. Переважно, ворог застосовував стрілецьку зброю та гранатомети. Загалом, вчора зафіксовано 36 обстрілів наших позицій з боку російсько-окупаційних угруповань. З них 18 характеризуються як не прицільні. Втрат серед українських військових немає,- повідомив речник штабу АТО Анатолій Стельмах.

ато лето
Як і у попередні дні, основне напруження зберігалося на Донецькому напрямку. Тут зі стрілецької зброї і великокаліберних кулеметів бойовики 4 рази відкривали вогонь у районі Зайцевого, двічі – неподалік Пісків. А гранатомети злочинці застосовували в Авдіївській промзоні, біля Кам’янки та шахти Бутівка.
Неспокійно було і на Приморському напрямку. Після 18 години бандити продовжили вогневі провокації на околицях Водяного. Також під гранатометним вогнем опинились наші позиції на підступах до Лебединського, Широкиного та Мар’їнки. А по опорних пунктах біля Талаківки бандити тричі били з великокаліберних кулеметів.
На Луганському напрямку противник відкривав вогонь з різних видів зброї у районі Кримського, Станиці Луганської та Малинового.