4 авто постраждали у двох аваріях на Героїв Сталінграда (відео)

Дві вранішні аварії на проспекті Героїв Сталінграда, в Комінтернівському районі. В першій зіштовхнулись двоє Жигулі. Кількома хвилинами пізніше, майже на тому місці Жигулі дев’яносто дев’ятої моделі не розминулась з Део.

 

Дві аварії були вранці на проспекті Героїв Сталінграда. О пів на десяту ранку зіштохнулись Жигулі дев’яносто дев’ятої моделі та Део-ланус. За попередньою версією ДАІвців, винуватцем аварії став кермувальник Жигулі. Мовляв, той, порушив правила дорожнього руху, коли повертав з проспекту на вулицю Паркову. До речі, саме він і найбільш постраждав в ДТП.

Владислав Мокін, начальник сектору міського управління ДАІ

В районе перекрестка Героев Сталинграда и улицы Парковой автомобиль ВАЗ 21099 не предоставил преимущество в движении автомобилю “Део”. Произошло столкновение двух автомобилей. В результате чего, водитель автомобиля ВАЗ был доставлен в 4ю городскую больницу.

Аварія тут за ранок понеділка не перша, розповідає пасажир Део Олександр. За кілька хвилин, майже на тому ж самому місці, не розминулись ще дві автівки. Чоловік припускає, можливо це зіткнення відволікло увагу водія Жигулі.

Олександ Кузнєцов, постраждалий

Ехали обе машины на зеленый свет. Здесь была авария перед нами. Ему может мешало обзору, видимости не хватало. Мы ехали по прямой и в конце концов мы его ударили.

З остаточною причиною аварії ДАІвці визначаться після проведення слідчих дій та експертиз.

Єлизавета Дергачова

httpv://youtu.be/4h5K6MxCsPY