212 км за 2 доби – харківська викладачка називає біг способом самовдосконалення (відео)

Дві сотні кілометрів за 2 доби – харків’янка Юлія Старосельська, викладач Харківського універстету імені Каразіна, раз по раз здобуває перемоги у всеукраїнських ультрамарафонах. У серпні вона пробігла 212 км за 48  годин, а у вересні – 130 км за добу. У такому захопленні Юлія Старосельська вбачає не лише фізичні тренування, а й спосіб самовдосконалення. З чемпіонкою ультрамарафонів спілкувалась Діана Корсун.

диана бег

130 км за одну добу подолала викладачка філософії університету імені Каразіна Юлія Старосельська під час змагань в Києві. Ультрамарафони для Юлії Іванівни не в новинку, щороку жінка долає сотні кілометрів під час ультрамарафонів, здобуває перемоги, а в якості звичного тренування в неї дистанція в 25 км. Аби долати такі відстані, необхідно мати не тільки треноване тіло, а правильне психологічне налаштування, розповідає чемпіонка змагань з багатогодинного бігу.

Юлія Старосельська – ст. викладач ХНУ ім.В.Н.Каразіна

На трассе ни в коем случае нельзя допускать отрицательных мыслей, постоянно, осознанно контроль, не только своего состояния физического, боль там где-то в какой-то части тела. а и контроль мыслительного процесса. То есть специально, как только какая-то мысль ты устала – щелк – нет, все хорошо.

Та щоразу на доріжку жінка виходить не заради перемоги над іншими, кожна дистанція для неї – ще один крок до самовдосконалення. Серед останніх здобутків Юлії Іванівни – перемога у 48-годинному марафоні.
За 2 доби вона пробігла 212 км – здобула перше місце серед жінок. Ці дві сотні кілометрів далися жінці напрочуд легко – під час маршруту робила лише кілька зупинок на півторигодинний сон, та щоб поїсти – вживає спорстменка лише рослинну їжу.

Юлія Старосельська – ст. викладач ХНУ ім.В.Н.Каразіна

Каждый круг, обязательно, чтобы не было обезвоживания, каждый круг – я пила. Были одноразовые стаканчики, где-то вот такое количество воды. В основном воду, были еще там физрастворы, вот регидрон. Регидрон тоже пила я, я себе литр приготовила и фактически за двое суток литр регидрона я выпила.

Приклад Юлії Іванівни надихає до занять бігом і студентів, і викладачів, кажуть у виші. Тепер про участь в марафонах, хоч і на незначні відстані, мріють колеги Юлії Старосельської.

Людмила Меркулова – колега Юлії Старосельської

Бежали мы первый раз, бежали – можно сказать Юлия Ивановна бежала, я шла возле нее под дождем. Но увлеклась, еще мы с ней пару с ней побегали. Теперь я с ней оздоровительно бегаю, несколько раз в неделю. конечно, до таких дистанций как Юлия Ивановна я не скоро дойду. Но вдохновила, вдохновила.

Сама ж спорстменка мріє перевірити свої сили у 6-добовому марафоні.

Діана Корсун