Випуск новин за 23.02.18

У випуску – На вулиці Шатилівській усунули наслідки авраії на теплотрасі. Вихідними на Харківщині похолодає – як не змерзнути та де зігрітись. Програма допомоги переселенцям від Папи Римського. У Харкові на Південному вокзалі відкрилась фотовиставка Детальніше →

В угорському місті Егер харківські фехтувальники здобули медалі на етапі Кубку світу з фехтування серед спортсменів з ураженням опоно-рухового апарату.

В змагання шпажисток (клас В) дебютантка національної збірної команди України, харків’янка Олена Федота виграла бронзову медаль. Також на її рахунку срібна нагорода у змаганнях шаблісток. У фінальному протистоянні харків’янка поступилась чемпіонці світу з Грузії. На Детальніше →

В спортивному залі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Восток» відбувся чемпіонат Харкова з художньої гімнастики. Три дні спортсменки різного рівня, починаючи від наймолодших до майстрів спорту, змагались за нагороди. Загалом більше п’ятисот учасниць з різних клубів Харкова.

В спортивному залі Комплексної дитячо-юнацької спортивної школи «Восток» відбувся чемпіонат Харкова з художньої гімнастики. Три дні спортсменки різного рівня, починаючи від наймолодших до майстрів спорту, змагались за нагороди. Загалом більше п’ятисот учасниць з різних клубів Детальніше →

Напередодні традиційного турніру з карате «Харків Оупен», який організовує та проводить харківський клуб «Вагр», вихованці та тренери цього клубу взяли участь у міжнародному турніру «Берлін Оупен», де було представлено більше тисячі спортсменів з тридцяти країн.

Українська збірна змогла здобула перше загальнокомандне місце. Медальний доробок харківських каратистів: це п’ять золотих, дві срібні та дві бронзові нагороди. Разом зі своїми вихованцями відзначився на цьому турнірі першим місце тренер клубу «Вагр» Рудік Сагрунов.

Четверта ракетка світу Еліна Світоліна вийшла у півфінал тенісного турніру серії Premier в Дубаї.

Українка в четверте в кар’єрі зійшлася з японкою Наомі Осака і здобула другу перемогу в особистих зустрічах з рахунком: 6: 2, 6: 4. Матч тривав 1 годину 22 хвилини. За цей час Світоліна зробила 3 Детальніше →

На стадіоні «Металіст» в першому матчі однієї восьмої фіналу Ліги чемпіонів донецький «Шахтар» здобув вольову перемогу над італійською «Ромою».

В першому таймі ігрова перевага була на боці італійців, які відкрили рахунок наприкінці першої половини гри. На сорок першій хвилині гол забив Дженгиз Ундер. Після перерви футболістам «Шахтаря» вдалося захопити ініціативу і переломити хід матчу. Детальніше →