Випуск новин за 15.02.18

У випуску – Про вартість сніданків для школярів. Скільки абітурієнтів зареструвалось на ЗНО. Скільки можна заробити на енергії сонця. У військовій частині знайшли лист з “минулого”. 8-річний Лев Бондаренко встановив новий рекорд.

Харківський футбольний клуб “Металіст 1925″у півфіналі Кубка Віктора Пожечевського програв аматорському колективу “Вікторія” з селища Миколаївка Сумської області з рахунком 0-2 і тепер в четвер 15 лютого зіграє в матчі за третє місце проти дублюючого складу “Ворскли” з Полтави

Харківський футбольний клуб “Металіст 1925″у півфіналі Кубка Віктора Пожечевського програв аматорському колективу “Вікторія” з селища Миколаївка Сумської області з рахунком 0-2 і тепер в четвер 15 лютого зіграє в матчі за третє місце проти дублюючого Детальніше →

Харківські паралімпійці-лижники завоювали десять нагород в заключному етапі Кубку світу з лижних перегонів та біатлону, який проходив у Фінляндії.

Найкраще від команди України вступила харків’янка Оксана Шишкова, яка здобула 3 золоті і 2 срібні нагороди. Також переможцями та призерами цього етапу стали: Віталій Лук’яненко – 2 золоті медалі, Людмила Ляшенко – золото та срібло, Детальніше →