В Харківському обласному вищому училищі фізичної культури та спорту підбиті підсумки традиційного, двадцять другого за ліком, Новорічно-різдвяного турніру Відкритої Першості Училища з настільного тенісу.

Більше сотні юних тенісистів з різних міст Харківської області та інших регіонів країни, чотири дні змагались за звання кращого. Турніри проходили в трьох вікових групах. Така велика кількість учасників обумовлена тим, що змагання проходить по Детальніше →

Додам, що у суботу, 20 січня, «Авантаж-Політехнік» проведе ще один виїзний матч проти клубу «Черкаські Мавпи», який напередодні здолав лідера чемпіонату «Дніпро».

Харківська жіноча футбольна команда «Житлобуд-один» вийшла із відпустки і розпочала підготовку до другого кола чемпіонату України. Говорить головний тренер команди Валентина Котик.

Харківський баскетбольний клуб «Авантаж-Політехнік» після своєї першої домашньої перемоги у 2018 році, відправився до Києва, де зіграв матч проти чинного чемпіона країни БК «Будівельник».

На початку першої десятихвилинки команди діяли на рівних, але потім кияни здійснили очковий ривок +9, і з таким, приблизно, гандикапом «Будівельник» і на далі проводив цей поєдинок. З чотирьох періодів лише третій виграли харків’яни. У Детальніше →