На Харківщині завершено формування регіонального резерву зерна

Регіональні засіки зерном засипані- соціальний хліб не подорожчає. За даними обласних владників, ціна на продовольчу пшеницю ринкова - тонна зерна другого класу коштує понад тисячу шістсот гривень, третього класу- півтори тисячі гривень. Втім, у районах досі є негаразди з розрахунками за оренду паїв та майна.

Міжнародний економічний форум "Інновації. Інвестиції. Харківські ініціативи"

Довгострокові інвестиції- в економіку Харківщини. Триста представників влади та бізнесу із двадцяти країн прибули на третій Міжнародний економічний форум "Інновації, інвестиції. Харківькі ініціативи." Серед учасників- посли Китаю та Хорватії, представники посольств Білорусії, В'єтнаму, Нідерландів, інших країн Європи, а також бізнесовці та владники з регіонів Росії.

День учителя

Майбуття країни у їхніх руках. У першу неділю жовтня викладачі, вчителі та вихователі справлять профсвято. Найкращих представників освітянської галузі Харківщини вітали у Палаці студентів юракадемії.

На Харківщині планують створити оздоровчий центр для дітей-сиріт

У Харківській області планується створити Санаторно-оздоровчий центр соціальної реабілітації дітей-сиріт та дітей позбавлених батьківського піклування за прикладом «Смарагдового містечка», яке є в Славенську Донецької області.

Найближчими днями соціальні об'єкти області почнуть опалювати

Про готовність області опалювати школи , лікарні , дитячі садочки тощо, заявив губернатор Харківщини Михайло Добкін. Втім, відповідальності із тих, хто заборгував тепловикам , ніхто не знімає. Чиновники попереджажть - борги повертатимуть у всі , законом передбачені способи. У тому числі й через суд.