Книжка-подія в інтелектуальному середовищі

Специфіка українського божевілля у романі видатної поетеси. Або як потрапити на творчий вечір живого класика до найбільшої зали в Харкові. Українська поетеса Ліна Костенко презентувала в ХАТОБі перший великий прозовий твір "Записки українського самашедшого".

У Харкові представили міністерську програму розвитку сільського господарства

Створення державного банку виключно для кредитування агропомислового комплексу, аграрні паспорти для районів та кредити під заставу землі. Йдеться про пункти програми реформування сільського господарства України. Її у Харкові представили урядовці з мінагрополітики. Сенс програми - перетворити аграрну галузь на інвестиційно привабливу .

Евро 2012 в Україні буде

Президент UEFA Мішель Платіні офіційно заявив, що збірній Україні не загрожує відсторонення від участі на домашньому Чемпіонаті Європи в двітисячі дванадцятому році і дискваліфікація клубів від участі в єврокубках.

Харків – Бєлгород

Харківщина та Бєлгородщина підпишуть кілька угод про співпрацю. Завтра голова Харківської обласної ради, президент Асоціації органів місцевого самоврядування Харківщини Сергій Чернов, відвідає з робочим візитом місто Бєлгород.