Один замість трьох або укрупнення закладів культури

Організаційно- методичний центр культури і мистецтв замінить на Харківщині Обласний центр народної творчості, Український культурний центр та Обласну художню галерею,- так вирішили в обласному управлінні культури. Чиновники запевняють, що всіх працівників ліквідованих закладів працевлаштують у новоствореній установі. Однак не всі з тих, хто поки що займає посади в реорганізовуваних центрах, поділяють чиновницький оптимізм.

Через культуру до нанотехнологій

На Харківщині обсудили нові перспективи співробітництва з регіонами Російської Федерації. Розроблятимуть нові туристичні маршрути та створюватимуть наукові лабораторії. У новому році представники двох країн планують збільшити товарообіг між Харковом та російськими регіонами.

Азаров викликає Добкіна

Губернатор Харківщини Михайло Добкін зустрінеться з прем*єр-міністром України Миколою Азаровим.

Україна вийшла вперед з підготовки до Євро-2012

Підготовка України до проведення фінальної частини Євро-2012 на сьогоднішній день йде з випередженням графіка. Про це Президент України Віктор Янукович сказав у Варшаві на прес-конференції, повідомляє прес-служба Президента України.

У Харкові з*являться нові меморіальні дошки і пам*ятники

На засіданні міської топонімічної комісії було прийнято рішення про встановлення меморіальної дошки патріарху Української греко-католицької церкви Йосипу Сліпому і Нобелівському лауреату Семену Кузнецю, а також пам*ятника льотчиці Валентині Гризодубовій.

Кримінальна репресія хабарників посилюється

Корупціонерів останнім часом судять частіше. Тридцять вісім кримінальних справ стосовно понад сорока посадовців - хапуг в області розглянуто минулоріч. Це на сорок відсотків більше, ніж раніше, -повідомляє обласна прокуратура. На лаву підсудних потрапили двадцять сім хабарників, а також десять посадовців, які зловживали службовим становищем та перевищували повноваження.

Всесвітній день боротьби з раковими захворюваннями

Щорічно 4 лютого в світі відзначають день боротьби з раковими захворюваннями, щоб привернути увагу громадськості до цієї глобальної проблеми і нагадати, наскільки небезпечні і поширені зараз онкологічні захворювання.