Оновлене ендокринологічне відділення відкрили в другій міській лікарні

Нові палати розраховані на одну-дві людини. Відремонтували душеві кабінки і туалети, привезли нові ліжка і тумбочки. На все це витратили майже мільйон гривень з міського бюджету. А незабаром у лікарні чекають на гуманітарну допомогу із закордону. З Німеччини привезуть ще декілька нових спеціалізованих ліжок.

Безпека понад усе

Сьогодні викладачі та курсанти харківського університету цивільного захисту провели для учнів педагогічного ліцею номер чотири уроки безпеки.

Всі дороги регіону розчищені від снігу

За інформацією Служби автомобільних доріг у Харківській області, на всіх автомагістралях регіону забезпечено проїзд автотранспорту, передає прес-служба обладміністрації.

Громадська рада

На варті інтересів громадськості. У Харкові відбулося перше засідання правління Громадської ради, яку створено при обласній адміністрації. Під час засідання йшлося про структуру ради і розподіл обовязків. Зокрема, члени ради вирішили створити дванадцять комітетів з Детальніше →

Нові закордонні паспорти

Через три-чотири місяці Міністерство внутрішніх справ України буде готове видавати нові закордонні паспорти з біометричними даними.