20 років Незалежності відзначили у Зміївському районі

Рушник Президентові, нагороди найкращим та свято на весь район – на Зміївщині відзначили двадцяту річницю Незалежності України та День визволення Змієва від фашистських загарбників.

 

На головному майдані Змієва свято. Жителі Зміївщини вшановують двадцяту річницю здобуття Україною Незалежності та День визволення міста від фашистських загарбників. Усвідомлюючи важливість Незалежності, а також непростий та відповідальний шлях розбудови країни зміївчани привітали зі святом главу української держави. Подарунок для Президента – із глибоким сенсом. Сестри Водянського Борисо-Глебського монастиря вишили рушник із зображенням свого храму, що розташований на в’їзді до Зміївщини і є візитною карткою району. З давніх давен храм є уособленням духовності і водночас підгрунтям розвитку супільства, каже отець Олександр, настоятель Свято-Троїцького храму. Освячений рушник на знак підтримки та солідарності, він передав очільнику району Євгену Мураєву.

отець Олександр, настоятель Свято-Троїцького храму

Очень важная деталь – в традициях нашего народа, когда воздвигали дома, на рушниках подымали балки, несущие крышу и, поскольку Президент является строителем Украины, мы хотим пожелать ему благословения божьего и успеха в неустанных трудах на благо своего народа и чтобы господь помог ему направлять свой народ по пути святому.

Свято для зміївчан – інінціатива райдержадміністрації. Її голова, Євген Мураєв переконаний, саме люди – найбільше багатство цього мальовничого краю. І для них -найщиріші вітання.

Євген Мураєв, голова Зміївської РДА

А пожелать хочу, как и всем людям – счастья , здоровья , благополучия, чтобы их город развивался и чтобы они могли реализовать тот потенциал , котрый есть в каждом и чтобы они работали на его славу , на его благо.

Грамотами та подяками районної влади відзначили мешканців району, які своєю щоденною працею роблять рідний край охайнішим, комфортним та яскравішим. Серед нагороджених – журналіст Лариса Бондарева. Її стаж роботи на телебаченні дорівнює рокам незалежної України. Починали у дев’яностих, розповідає пані Лариса. Тоді в Змієві створили першу в області районну телекомпанію. Нині кабельний канал “МедіаЗміїв” знайомить зміївчан з місцевими новинами.

Лариса Бондарева, директор ПП “Медіа-Зміїв”

Наверное, нашим людям не хватает немножечко оптимизма, чтобы они з оптимизмом смотрели в будущеее. И мне хотелось бы выразить огромную благодарность всем тем людям, котрые принимали участие в организации этого праздника и поблагодарить Евгения Мураева, потому что мы прошли большой путь и то, что сделано за год в Змиевском районе, это большой прорыв.

Позитивних емоцій та драйву під час святкового дійства не бракувало. Зміївчан розважали місцеві таланти та хед-лайнер святкового концерту – гурт тік. “Білим розам” та “Оленям” Віктора Бронюка підспівували всі гості свята.

Юлія Губська