2-й блок Зміївської ТЕС перевели на газове вугілля

Зараз тривають роботи з технічного переоснащення котлоагрегату 5-го блоку станції, – повідомили в обл.управлінні паливно-енергетичного комплексу.

вугілля

«Вже закінчено роботу з технічного переоснащення систем подачі, приготування та спалювання вугілля з переведенням котлоагрегату блоку № 2 на використання вугілля газової групи марок «Г» і «ДГ». На сьогодні тривають пусконалагоджувальні роботи для подальшого введення блоку в промислову експлуатацію, – розповіли в Управлінні. – Таким чином, Зміївська ТЕС ПАТ «Центренерго» переходить з дефіцитного енергетичного вугілля марок «АШ» і «Т» на використання вугілля газової групи. Це вкрай важливий проект для підвищення енергонезалежності й енергобезпеки не тільки станції, але й усієї об’єднаної енергосистеми України».

Одночасно з технічними роботами на Зміївській ТЕС триває накопичення складських запасів вугілля. На сьогодні його обсяги становлять понад 110 тис. тонн, що має забезпечити подальшу роботу електростанції та стабільне проходження опалювального сезону 2017/2018 років.