15 років Конституції України (відео)

Головний закон країни – Конституція – відзначив п’ятнадцятиріччя. Чи виконуються норми Конституції та чи захищають права громадян?

 

Основному закону держави Конституції України – п’ятнадцять років. Ухвалили її двадцять восьмого червня у тисяча дев’ятсот дев’яносто шостому році. За цей час головний закон країни зазнав змін та поправок. Єдине, що залишається незмінним – перша стаття – в якій прописано – Україна є суверенною і неалежною правовою державою.

Анна Титаренко, харків’янка

 

Те, що Україна є незалежною є головне, тому що без незалежності про які права і свободи може йти мова.

Не зважаючи на те, що день Конституції – офіційний вихідний Світлана Лебєдева стоїть за своїм робочим місцем. Жінка каже, положені вихідні роботодавець дасть трохи пізніше. Для неї День Конституції особливе свято, бо відзначала його в двох державах – в колишньому Радянському Союзі і в нинішній незалежній Україні. Єдине на що зауважує жінка, в Конституції мало прописано законів, що захищають права молоді.

Світлана Лебєдева, харків’янка

 

Молодёжи нет стабильной работы, раньше были заводы, фабрики, где можно было работать и получать зарплату, жильё и оплата была стабильной, во всём и везде, сейчас этого нет.

У Харкові в день Конституції квіти до пам’ятників Ярославу Мудрому, Незалежності та Тарасу Шевченку поклали обласні та міські владники, а також генеральні консули республіки Польща та Російської Федерації.

Олександр Кривцов, перший заступник Харківського міського голови

 

Имея Конституцию государство провозглашает те главные ценности права и свободы и обязанности, где каждый человек должен определять ответственность перед государством, а государство перед каждым своим гражданином

Олексій Кулаков