Депутати Харкова та Львова позмагалися у футболі (відео)

Замість костюмів та краваток – футбольна форма. У футбольному двобої зійшлись команди Львівської та Харківської міськрад.

 

Матч – реванш на полі переможців. Депутати Харківської та Львівської міськрад знову зійшлися у футбольному поєдинку. На футбольному полі “Динамо” розгорнулася справжня боротьба. Не прогавив миті показати свою майстерність і головний тренер футбольного клубу “Металіст” Мирон Маркевич.

Мирон Маркевич, головний тренер ФК «Металіст»

 

Я тайм буду грати за харьківськую команду, тайм за львівську – так вирішили організатори.  Якщо я зможу заб’ю і Львову, якщо зможу – заб’ю і Харкову.

Потрапити в харківську команду охочих було багато. Відібрали – кращих.

Олександр Нечипоренко, тренер харківської команди

Тяжело было собрать из одних депутатов команду, потому что и по половому признаку и по возрастному признаку. Есть очень много людей, которые и хотели бы играть, но уже не имеют ни физических ни других кондиций.

Гра закінчилася перемогою харків’ян. Два м’ячі у ворота противника.
Львів’яни засмучені. Програли вдруге. Навесні зустрічалися з харків’янами на рідних просторах. Капітан Львівської збірної впевнений, просто командного духу не вистачило.

Михайло Космина, капітан Львівської команди

Відчувається, що команда Харькова давно разом грає у футбол. Відчувається їх хист футбольний, зіграність гравців. Нам не вдалось так командно зіграти добре як харків’яни.

Навесні , у Львові проведуть турнір серед українських міст, які прийматимуть европейський чемпіонат з футболу.

Олена Рижова

httpv://youtu.be/IGV3THaPFCk