2 шкільні стадіони відремонтують у Харкові до навчального року

У 10 – ти школах Харкова реконструюють спортивні майданчики. Кожен, запевняють будівельники, за ідивідуальним проектом , до того ж – мінімальним коштом, натомість, з максимальним комфортом. Завершити усі роботи обіцяють до 1-го вересня.

Вперше у Харкові діє програма з ремонту шкільних стадіонів. Цього року майданчики облаштують  у 10-ти  школах міста. Насамперед, звернули увагу на реконструкцію футбольного поля, баскетбольних і валейбольних майданчиків, стрибкових  ямах. 51-ша  школа на  проспекті Леніна увійшла у десятку щасливчиків. На ремонт її стадіону витратили  1 млн.грн.
Олександр Попов, зас. харківського міського  голови
На стадионе делается спортивное покрытие, котрое не требует особого ухода, то есть оно не укатывается, потом на нем играют футболисты, потом идет дождь. Оно в естественных условиях становится нормальное работоспособное.
Кирило прийшов с другом до стадіону пограти у футбол. Хлопець кілька  років поспіль  займався футболом.Каже, що коли постелять траву, не так боляче буде падати.
Кирило, школяр
На асфальте, к примеру, если делают подкат, если упал,то очень больно, а если на траву падаешь,я ходил на футбол, если подкат делаешь – тебе не больно.
Після реконструкції  , стадіони не будуть виглядати як близнюки , – запевняють в міському освітянському департаменті. В кожного – свій стиль.
Ольга Деменко, директор Департаменту освіту
Когда мы подбирали претендентов, то мы учитывали во- первых количество детей, кооторые обучаючаются в школе, во- вторых территориально на сколько стадион будет востребован, в третьих -насколько развита внеклассная работа по физической культуры. И сложив все параметры, мы определяли такие школы
Реконструкцію шкільних стадіонів планують завершити до кінця серпня.

 

Світлана Слободян