10 шкіл Харківщини отримають мультимедійне обладнання

Цьогоріч коштом облбюджету придбали нове обладнання для оснащення кабінетів математики, хімії, фізики, біології й географії та меблі для 41-ї школи в 10-ти районах, 3 містах та 3 ОТГ. Про це повідомила голова ХОДА Юлія Світлична.

мультмед

Так, нові кабінети з’являться в школах Балаклійського, Близнюківського, Богодухівського, Валківського, Вовчанського, Дворічанського, Золочівського, Нововодолазького, Печенізького, Сахновщинського районів, міст Куп’янськ, Лозова, Первомайський, а також Старосалтівської, Мереф’янської та Чкаловської об’єднаних громад.

Також встановлені 35 одиниць мультимедійного обладнання для 10-ти шкіл Красноградського, Нововодолазького, Первомайського та Печенізького районів, міста Первомайський і двох громад – Старосалтівської та Роганської.

Особлива увага –  оснащенню опорних шкіл.

«Ми не женемося за кількісними показниками, не намагаємося просто змінити вивіски на школах. Кожну з 12 опорних шкіл, що вже працюють на Харківщині, ми відкривали лише після проведення капітального ремонту та встановлення нових комп’ютерів і обладнання в кабінетах фізики, хімії, біології, математики, географії. І це не комплект пробірок, а сучасні цифрові лабораторії, інтерактивні комплекси, на яких навчаються діти в європейських країнах», – підкреслила Світлична.