1-й віце-прем'єр певен, що угоду про ЗВТ укладуть у другій половині 2013-го року

Наблизити українців до Європейського Союзу – мета створення української національної платформи.

Організація має допомогти приєднатися до діалогу з країнами Європи. На думку експертів платформа дозволяє сподіватися на більше, ніж просто участь у подібних форматах. Громадські організації-учасники можуть особисто формувати порядки денні та пропонувати свої ініціативи.

Валерій Хорошковський перший віце-прем’єр-міністр України
Це успішний приклад роботи по тим питанням, які нас об’єднують. Маю сказати, що пам’ятаю абсолютно недавно наші неурядові організації провели певну роботу в Європарламенті, в столицях ЄС, відносно питань по візових бар’єрах, які існують. Це допомогає нам у прийнятті тих прискорених рішень, які приймаються як з української сторони так і з європейської сторони.

На думку Валерія Хорошковського,  угоду про зону вільної торгівлі можуть підписати вже у другій половині 2013 року. Завдяки чому вирішиться проблема візового режиму з Європейськими країнами. Що ж до вступу   в Митний союзу, віце-прем’єр вважає, це питання поза законом. Адже в національному законодавстві чітко визначена європейська перспектива України. Натомість Європа закликає Україну дотримуватись своїх умови для вступу до Євросоюзу

За матеріалами УТР